En İyi Çelik Kapı / Sağlam Çelik Kapı / Güvenli Kapı
Deco Çelik Kapı
19.04.2019 / 21:52
Deco Çelik Kapı Çelik Kapı | Çelik Kapılar | Yasal Uyarı | Marka İlkeleri ANA SAYFA 
 
DECO ÇELİK KAPI
Çelik Kapı ModelleriÇelik Kapı Modelleri
Daire KapılarıDaire Kapıları
Villa KapılarıVilla Kapıları
Parmak İzi KilitParmak İzi Kilit
Çelik Zırh SistemiÇelik Zırh Sistemi
Çelik Kapı KilitleriÇelik Kapı Kilitleri
Çelik Kapı AksesuarÇelik Kapı Aksesuar
Çelik Kapı KılavuzuÇelik Kapı Kılavuzu
KurumsalKurumsal
ReferanslarReferanslar
Site HaritasıSite Haritası
DECO SHOWROOMDECO SHOWROOM
Bize UlaşınBize Ulaşın


Worldcard
Worldcard ve

Garanti Bonus

Garanti Bonus'a
6 Taksit


Deco Çelik Kapı Klavuzu


Deco Çelik Kapı
Çelik Kapı
<strong>En İyi Çelik Kapı</strong> En İyi Çelik Kapı
Çelik Kapı

En İyi Çelik Kapı

En İyi Çelik Kapı / DECO ÇELİK KAPIHerkes evine en iyi çelik kapıyı taktırmak ister. Yani sağlam çelik kapı ve güvenli çelik kapı sahibi olmak ister. Ama bazı detaylar hakkında fikri olmayan tüketici, acar bir tüccar tarafından rahatlıkla kandırılabilir. Bu nedenle bir çelik kapı satın alırken dikkat edilmesi gereken unsurlar ve bir çelik kapıyı sağlam çelik kapı yapan faktörler konusunda size küçük bir brifing sunalım istiyoruz..

Çelik kapının sağlam çelik kapı, güvenli çelik kapı sınıfına girebilmesi için birden fazla bileşenin bir araya gelmesi gerekir.

Bunlar; doğru imalat, doğru ölçü, doğru montaj ve kapının uygun bölümlerine yapılan doğru takviyelerdir. Bu bileşenlerden birinde bile aksaklık olsa güvenli ve sağlam çelik kapı hayalinizin, iskambilden yapılmış bir ev gibi yerle bir olacağını aklınızdan çıkarmayın..

Kendi imal ettiğimiz kapılardan yola çıkarak, sağlam ve güvenli çelik kapının tarifini yapalım. Biz Deco Çelik Kapı olarak;

* İmalat esaslarına uyuyoruz. İmalatta uyulması gereken bazı imalat kuralları vardır. Örneğin imal edeceğiniz çelik kapının sac kalınlığı, dolgu malzemesi, kapı kalınlığı, bazı özel durumlar hariç, dünyanın her yerinde sabittir.

* Ölçü esaslarına uyuyoruz. Doğru ölçü, sağlam çelik kapı / güvenli çelik kapı / çelik kapı çözüm ortağınız: DECO ÇELİK KAPI sağlam çelik kapının iskeletini oluşturur. Ölçü almak üzere gelen şahsın kapınızın ölçüsünü doğru aldığından emin olunuz..

* Doğru Montaj ve Köşebent kör kasa uygulaması yapıyoruz: Montajda önce köşebent kör kasayı duvara giydirip, onun üzerine tek parça kasamızı kaynaklıyoruz. En iyi Çelik Kapı sahibi olmanız için, sağlam ve güvenli bir çelik kapıda olmazsa olmaz özelliklerden biridir bu.

* Çelik Kapı Çelik Zırhı uyguluyoruz: 7 ayrı parçadan oluşan bu destek sistemi; kapınızda, hırsızın müdahale edeceği bölgelerini takviye etmek amacıyla hazırlanmış 7 ila 10 mm arasında değişen  kalınlığa sahip lamalardan ve kancadan oluşur.

Bir çelik kapı firması bu özelliklere uymuyorsa ürettiği kapılar sağlam çelik kapı ya da açılmayan çelik kapı sınıfına giremez. Kılavuzu okumaya devam ettikçe bu ana başlıkların detayları konusunda da bilgileneceksiniz..


 Deco Çelik Kapı / Tüm hakları saklıdır | © 2006 - 2019 | Bilpro Bilgi Teknolojileri 
 Tüm içerik yazı ve resimler Deco Çelik Kapı'ya aittir. İzinsiz kullanılması durumunda yasal işlem yapılacaktır.