Deco ÇELİK KAPI Marka İlkeleri
Deco Çelik Kapı
19.04.2019 / 21:45
Deco Çelik Kapı Çelik Kapı | Çelik Kapılar | Yasal Uyarı | Marka İlkeleri ANA SAYFA 
 
DECO ÇELİK KAPI
Çelik Kapı ModelleriÇelik Kapı Modelleri
Daire KapılarıDaire Kapıları
Villa KapılarıVilla Kapıları
Parmak İzi KilitParmak İzi Kilit
Çelik Zırh SistemiÇelik Zırh Sistemi
Çelik Kapı KilitleriÇelik Kapı Kilitleri
Çelik Kapı AksesuarÇelik Kapı Aksesuar
Çelik Kapı KılavuzuÇelik Kapı Kılavuzu
KurumsalKurumsal
ReferanslarReferanslar
Site HaritasıSite Haritası
DECO SHOWROOMDECO SHOWROOM
Bize UlaşınBize Ulaşın


Worldcard
Worldcard ve

Garanti Bonus

Garanti Bonus'a
6 Taksit


Deco Çelik Kapı Klavuzu


Deco Çelik Kapı
Çelik Kapı
<strong>Marka İlkeleri</strong> Marka İlkeleri
Çelik Kapı

Deco Çelik Kapı Marka İlkeleri

Deco Çelik Kapı adıyla özdeşleşmiş, Karakteristik Özelliklerimiz:

Deco Çelik Kapı: Tel: (216) 399 29 41, Fax: (216) 399 48 41, Gsm: 0532 778 34 72, 0535 298 95 01, 0532 601 29 41 Müşteri odaklı çalışıyoruz: Çelik kapıcı ile çelik kapı müşterisi arasında sinerji yaratmayı önemsiyoruz.

çelik kapı, çelik kapılar, kapı, kapılar, ÇELİK KAPI, Deco Çelik KapıMüşteri ayrımı yapmıyoruz! Standart bir daire çelik kapısını taksitle ve kıt kanaat imkanlarıyla aldığını bildiğimiz müşterilerimizle, villa kapısı için yurt dışından aksesuar getirten müşterilerimiz arasında fark gözetmiyoruz. Din, dil, ırk, renk, cinsiyet, zengin, fakir ayrımı yapmıyoruz! Kimseyi dış görünüşüne ve kişisel tercihlerine göre kategorize etmiyoruz. Tüm müşterilerimizi sadece insan olma ortak paydasında değerlendiriyoruz. Dışarda durum ne olursa olsun, web sitemize giren ve ayağını dükkanımızın eşiğinden içeri atan herkes EŞİTTİR!

Müşteri Veli-i Nimetimizdir.. Derler ki hayatta iki tür insan vardır: Biri insan biriktirir, diğeri para; biri insan kazanır, diğeri para.. Biz tercihimizi, insandan yana yaptık! Bu nedenledir ki, reklam vermediğimiz, bas bas bağırmadığımız halde, hala yıllar önce bizden kapı almış müşterilerimizin getirdiği yeni müşterilerle kendi çarkımızı döndürebiliyoruz. Buradan, kurulduğumuzdan bu yana, müşterimiz olmuş ve çelik kapı denildiğinde aklına ilk bizi getiren tüm dostlarımıza teşekkürlerimizi iletiriz. Allah sizin de gönlünüze  göre versin..

Kuş Kondurmuyoruz, Çelik Kapı İmal Ediyoruz!: Verdiğimiz hizmetin bir defalık olmadığının bilinciyle; müşterilerimizi kandırmak değil, bilgilendirerek ikna etmek gibi yorucu fakat tatmin edici bir işi misyon edindik. Çelik kapı imalat, montaj ve ölçü prensiplerinin neler olduğunu ve bunlara uymanın neden şart olduğunu, Çelik Kapı Çelik Zırhı  nın ne ve neden gerekli olduğunu, kafalarını karıştırmadan, anlamadıkları sözcükleri alt alta sıralamadan, bıkmadan, usanmadan anlatıyoruz.

Web sitemizde ve her türlü iletişim fırsatında, elimizden geldiği ve dilimiz döndüğünce, çelik kapı müşterilerini çelik kapı güvenliği konusunda aydınlatıyoruz. Umudumuz birgün gelip, çelik kapı müşterilerinin tümünün, markası ve fiyatı ne olursa olsun KUŞ KONDURUYOR gibi davranan çelik kapıcılardan etkilenmeyecekleri bir noktaya gelmeleri. Çelik kapı imalatında bilimsel birkaç ayrıntıya uymanın güvenlik açısından yeterli olduğunu anlamaları..

Bir müşterimizin dediği gibi, web sitemizdeki dokümanları incelemek için zaman ayırırsanız, çelik kapılar konusunda, ortalama bir çelik kapıcıdan daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz:) Kimse sizi kandıramaz!

Ekonomik Çelik Kapı Fiyatları: Muadillerimize oranla %20-%35  daha düşük  fiyat politikamız ve çok uygun taksitli ödeme seçeneklerimizle, güvenli ve kaliteli çelik kapıyı her sosyal sınıftan müşteri grubuna sunuyoruz..

Çelik kapı sektöründe kalitenin adı: Kaliteli çelik kapı için referans gösterilmenin, sadece gösteriş ve reklamla olacak iş olmadığının bilincindeyiz.

İnancın ve İyi Niyetin Zaferi: Birkaç kişi ile başlayan Deco Çelik Kapı serüveninin, bugün bünyesinde çalışan çelik kapıcıların burada çalışmaktan gurur ve mutluluk duyduğu bir MARKAya dönüşmesi bizim için de gurur kaynağıdır.(Bu durum; Deco Çelik Kapı’nın müşterilerine olduğu kadar çalışanlarına da değer vermesinden kaynaklanmaktadır.)

Ülke Ekonomisine Katkı: Haftalık, aylık, yıllık ciro bazında, ülke ekonomisine Çelik Kapı sektörü klasmanında orta ölçekte bir katkıda bulunmanın ne kadar önemli olduğunun, bir çelik kapıcı olarak bilincindeyiz!

Saygınlık: Çelik kapı müşterilerimize, Deco Çelik Kapı olarak davranışlarımızda, karşılıklı saygı, itibar ve dürüstlük temel ilkelerimizdir!

Dürüstlük: Deco Çelik Kapı olarak, çelik kapı sektöründe faaliyet gösteren diğer firmalardan gelerek bize baş vuran çelik kapı müşterilerimize, söz konusu diğer çelik kapı firmalarını karalamak ve onların yaptığı gibi bol keseden atmak yerine; sunabileceğimiz hizmet dışında vaatte bulunmuyoruz!

Garanti: Deco Çelik Kapı olarak, müşterilerimize tek vaadimiz; gerçek bir çelik kapı için olabilecek en ekonomik çelik kapı fiyatlarını sunmak, çelik kapıda güvenlik ve kalitedir. Kalitemizin garantisi ise; evinizin güvenliğini estetikle buluşturan Deco Çelik Kapı markasıdır.

Doğru Yönlendirme: Deco Çelik Kapı her potansiyel çelik kapı müşterisine, kendisinden çelik kapı alacak olsun ya da olmasın, her zaman şunu salık vermiştir: "ainesi iştir kişinin lafa bakılmaz!" .. Boş vaatler yerine yapılmış işleri inceleyin.

Başvurduğunuz Çelik kapı firmasının ya da yetkilisinin, konuya hakimiyetini, bilgi düzeyini ve standart kurallara uyup uymadığını anlamaya çalışın.. Karşınızdaki kişiye güvenliğinizi teslim edip etmemek sizin vermeniz gereken bir karardır. Çünkü alacağınız sonuç ne olursa olsun, bundan birebir etkilenecek sadece siz ve ailenizdir..

Karşılaştığınız satıcılar boş konuşmasına rağmen, eli yüzü düzgün, retorik kabiliyeti yüksek, usta pazarlamacılar olabilir. Ama lütfen siz, sizi uyardığımız çelik kapı prensipleri konusuna odaklanarak bu meyanda sorular sorun ve tatmin olmadığınız sürece araştırmaya devam edin.. Günümüzün bir mucizesi olan interneti.. Lütfen, ama lütfen en doğru şekilde kullanın.

Tüm bu özelliklerinden taviz vermeden, kaliteyi bir yaşam tarzı haline getiren Deco Çelik Kapı.. Mükemmelliğe yolculukta öncü olmayı sürdürecektir.


 Deco Çelik Kapı / Tüm hakları saklıdır | © 2006 - 2019 | Bilpro Bilgi Teknolojileri 
 Tüm içerik yazı ve resimler Deco Çelik Kapı'ya aittir. İzinsiz kullanılması durumunda yasal işlem yapılacaktır.