Yasal Uyarı
Deco Çelik Kapı
19.04.2019 / 21:44
Deco Çelik Kapı Çelik Kapı | Çelik Kapılar | Yasal Uyarı | Marka İlkeleri ANA SAYFA 
 
DECO ÇELİK KAPI
Çelik Kapı ModelleriÇelik Kapı Modelleri
Daire KapılarıDaire Kapıları
Villa KapılarıVilla Kapıları
Parmak İzi KilitParmak İzi Kilit
Çelik Zırh SistemiÇelik Zırh Sistemi
Çelik Kapı KilitleriÇelik Kapı Kilitleri
Çelik Kapı AksesuarÇelik Kapı Aksesuar
Çelik Kapı KılavuzuÇelik Kapı Kılavuzu
KurumsalKurumsal
ReferanslarReferanslar
Site HaritasıSite Haritası
DECO SHOWROOMDECO SHOWROOM
Bize UlaşınBize Ulaşın


Worldcard
Worldcard ve

Garanti Bonus

Garanti Bonus'a
6 Taksit


Deco Çelik Kapı Klavuzu


Deco Çelik Kapı
Çelik Kapı
<strong>Yasal Uyarı</strong> Yasal Uyarı
Çelik Kapı

Yasal Uyarı

Deco Çelik Kapı olarak, internetten çelik kapı araştırması yapan tüketiciler için hazırladığımız "Çelik Kapı Kılavuzu" içeriklerimize birçok başka weblog ve çelik kapı web sitelerinde de rastlıyoruz. Ne yazık ki %100 Deco Çelik Kapı'ya ait Çelik Kapı Kılavuzu içinden, bölük pörçük ya da tamamını kopyalayıp kendi ürünleri imiş gibi sitelerinde sunan kişi ve kurumlar var. Sadece kılavuz değil, sitemizin bütün bölümleri olduğu gibi kopyalanıyor. Ama artık bu konu bizim için son derece rahatsız edici bir hal aldı.

SAYIN KOPYACI KİŞİLER: Deco Çelik Kapı sitesinden izin almadan kullandığınız her içerik, bilgi ve emek hırsızlığına girer. "Oh internet bir derya istediğimi alır kullanırım" anlayışından artık kurtulunuz. Lütfen içeriklerimizi ÇALMAYINIZ!

Eğer çalmadığınızı alıntı yaptığınızı iddia ediyorsanız o halde önce bizden izin alıp, içeriklerimizin altına da mutlaka kaynak olarak: http://www.decocelikkapi.com  linkini yerleştirmeyi ihmal etmeyiniz! Burası kurumsal bir site, Deco Çelik Kapı tanıtım uğruna olur olmaz her sitede marka isminin ve web site adresinin geçmesini istemiyor!

Yaptığınızı onaylamıyoruz! Tanıtım yapıyor gibi yapıp içeriklerimizle Google'da yükseliyorsunuz. Bir yerde adımızı link vermeksizin geçirip tüm içerik yazılarımızı kendinize aitmiş gibi kullanıyorsunuz. Sizin tek amacınız Google'da yükselmek ve aldığınız adsense reklamlara tıklanması. Siz başkasının emeğini kullanarak para kazanmak gibi kolaycı bir yol seçmişsiniz. Ama biz emeğimizi artık sizlere hibe etmekten çok yorulduk!

Biz sitemizde onurlu bir hizmet veriyoruz. İçeriklerimiz özgün ve tüm içeriklerin tek amacı halkı çelik kapı konusunda bilinçlendirmeye yönelik. Google'da yükselmek bizim için 2. planda kalıyor.

Amaç gerçekten, DECO ÇELİK KAPI kurumunun marka tanıtımını yapmaksa, bir zahmet önce bizimle iletişime geçin! Niyetinizin bu olmadığı açık! Bu yetmezmiş gibi ürünlerimizi daire, villa, apartman kapı resimlerimizi de bize ait olduğunu belirtmeden kullanıyorsunuz.

Emeğimizin çalınması bir yana, kurumsal onurumuz ve kimliğimiz de hiçe sayılıyor. Şu aşamada kurum avukatımız Hakan Karadağ'a gerekli talimatı verdiğimizi tespit edilen siteler hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunulacağını duyururuz.

SAYIN KOPYACI KURUMLAR: Bir kurum nasıl olur da, bir başka kuruma ait web siteden "kurumsal hedefler"den tutun da "marka ilkeleri"ne kadar, noktasından virgülüne kopyala-yapıştır yaparak (editörün imla hatalarından, klavyesinde çalışmayan butonuna kadar!) kendi sitesinde kullanır? Biz ne kadar anlamaya çalışsak da bunu anlayamıyoruz.

Bugüne dek mecbur olmadığımız halde, telefonla, e-maille uyardığımız birçok kurum oldu. Kimisi kaldırdı, kimisi "neden söz ettiğimizi anlamadığını" söyledi! Biz sırf tatsızlık çıkmasın diye, bu gruplara o içerikleri resmen "hediye edip", onlarla yasal olarak mücadele etmek yerine, kendi içeriğimizi toplam 3 kez yenilemek zorunda kaldık!

Ama artık içerik ve ürün fotoğraflarımızı kullanan web siteler hakkında kurumsal kimliği ne boyutta olursa olsun, kesin olarak yasal işlem yapacağız. Çünkü biz içeriğimizi bu şekilde paylaşmak istemiyoruz. Yasal olarak buna hakkımız var. Ve biz bu hakkımızı sonuna dek kullanacağız.

SAYIN SİTE ZİYARETÇİLERİ: Siz de site içeriklerimizin başka sitelerde de link verilmeden, kullanıldığını tespit ederseniz lütfen üşenmeyip  info@decocelikkapi.com adresine yazarak, bize o site ve linki bildiriniz.. Bu durum "emek hırsızlığı" ve "kurumsal saldırı" dır. İnternet sitemizden yapılan hırsızlığın, işyermizden yapılan hırsızlıktan farkı yoktur.

Bu hırsızların da, sizin evlerinize giren hırsızlardan farkı yoktur. Olayın internette geçiyor olması onları daha az suçlu yapmıyor! Hırsız her durumda hırsızdır. Toplumsal bir asalaktır! Ve bu şahısları ihbar etmek toplumsal bir görevdir.

SONUÇ OLARAK: Bundan böyle içeriklerimizden, izin almaksızın ve kaynak gösterilmeksizin çalıntı yapan kişi ve kurumları, dava etmekle kalmayıp, http://www.utancduvari.org/ sitesinde ve burada kendi sitemizde de afişe edeceğimizi duyururuz!

Saygılar..


 Deco Çelik Kapı / Tüm hakları saklıdır | © 2006 - 2019 | Bilpro Bilgi Teknolojileri 
 Tüm içerik yazı ve resimler Deco Çelik Kapı'ya aittir. İzinsiz kullanılması durumunda yasal işlem yapılacaktır.